KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16999383

nr 1699 9383

Göran Hultén

(f. 1935), Sverige

Gågata. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm

Göran Hultén, svensk bildkonstnär och arkitekt född 1935 i Linköping.

måndag 5 maj 2025
kl 19:29:52

Göran Hultén

Läs mer om Göran Hultén