KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16999383
nr 1699 9383
Göran Hultén
(f. 1935), Sverige
Gågata. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Göran Hultén, svensk bildkonstnär och arkitekt född 1935 i Linköping.
måndag 5 maj 2025
kl 19:29:52
Göran Hultén
Läs mer om Göran Hultén